Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnciYaka metrekaresi 2 bin 700 TL'den satışa çıktı

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat ortaklığında 100 milyon TL'lik yatırımla Ankara Mamak'ta yükselecek olan İnciYaka projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı, Mamak'ta yeni bir kentsel dönüşüm projesine başlıyor. Bölgenin ilk spor ve sosyal yaşam alanlarına sahip, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesi olarak yükselecek olan İnciYaka projesi, 100 milyon TL’lik yatırımla inşa ediliyor. Lokasyonuyla da dikkat çeken İnciYaka projesi Yeni Mamak olarak nitelendirilen bölgenin tam merkezinde yükseliyor.

Lansman öncesi döneme özel fırsatlar sunuluyor

Yeni Mamak’ın ilk ve tek markalı konut projesi olan İnciYaka; toplam 276 konut ve 23 ticari üniteden oluşuyor. Projede 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 daireler ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1 dairelere yer veriliyor. Geniş ailelerin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğün de bir yemek odası daha yer alıyor. Lansman öncesi avantajlarla dairelerin metrekaresi 2 bin 750 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Teslimlere Ağustos 2019'da başlanacak

Kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip olan projenin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, sauna, Fin hamamı, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları mevcut.

Projede, 24 saat güvenlik sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler Ağustos 2019’da yapılacak.