Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Infinity of Yalıkavak yüzde 15 kazanç fırsatı sunuyor

Concept Yapı'nın Bodrum'da hayata geçirdiği Infinity of Yalıkavak projesinde satışlar başladı. Projede yer alan villalar metrekaresi 4 bin 700 eurodan satışa sunuluyor.

Concept Yapı, Bodrum'da inşa ettiği Art Of Yalıkavak ve Infinity Of Yalıkavak projeleriyle 12 ay yaşam fırsatı sunuyor. 2.5 milyon euro yatırımla hayata geçen ve metrekare fiyatları 3 bin 900 eurodan başlayan Art Of Yalıkavak’ta yaşam Şubat başlıyor. 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen proje, müstakil bahçesi ile çiftlik evi tadında bir yaşamın kapılarını aralıyor. Denize 800 metre mesafede bulunan ve her biri 500 metrekare bahçe içinde, tek katlı ve yüksek ahşap çatılı dairelerden oluşan projede; müstakil otopark, müstakil bahçe, jakuzili müstakil havuz gibi ayrıcalıklar standart olarak sunuluyor.

Infinity of Yalıkavak sakinleri kendi sebzelerini kendileri yetiştirecek

Infinity Of Yalıkavak’da da 5 villa satışa çıktı. Metrekaresi 4 bin 700 Euro’dan başlayan projede şimdi ev sahibi olanlar, 7 ay içinde yüzde 15 kazançlı çıkıyor. 6 bin metrekare üzerine yaratıcı mimariyle planlanan projede, 2 bin metrekare organik bahçe alanı bulunuyor. 2 bin metrekare organik bahçeye sahip, her biri 650 metrekare bahçe içinde, 565 metrekare kullanım alanına sahip 5 evden oluşan proje şehir hayatından uzaklaşmadan doğa ile iç içe yaşama imkânı sağlıyor. Denize 500 metre mesafede yer alan projede, panoramik Yalıkavak ve Palmarina manzarasının keyfini çıkarırken, daire sahiplerine sunulan yaşam alanı dahilinde kendi meyve ve sebzeniz de yetiştirme imkanı bulunuyor.