Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Infinity Of Yalıkavak'ta metrekare birim fiyatı 4 bin 700 TL'den başlıyor

Concept Yapı'nın Bodrum'da konumlandırdığı Infinity Of Yalıkavak projesinde 5 villa satışa çıktı. Projede metrekare birim fiyatları 4 bin 700 eurodan başlıyor.

Concept Yapı’nın 12,5 milyon yatırımla Bodrum Yalıkavak’ta inşa ettiği Infinity Of Yalıkavak’da 5 villa satışa çıktı. Yılın 12 ayında da yaşam imkanı sunulan ve 6 bin metrekare üzerine yükselen projede, 2 bin metrekare organik bahçe alanı bulunuyor. Denize 500 metre mesafede konumlandırılan Infinity Of Yalıkavak projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin 700 eurodan başlıyor.

Her biri 650 metrekare bahçe içinde, 565 metrekare kullanım alanına sahip 5 evden oluşan proje şehir hayatından uzaklaşmadan doğa ile iç içe yaşama imkânı sağlıyor. Infinity of Yalıkavak, sakinlerine; müstakil otopark, müstakil havuz ve bahçe, ebeveynlere özel ayrıca 150 metrekare jakuzili bahçe, hamam ve sauna, fitness salonu, akıllı ev teknolojisi, yerden ısıtma, güvenlik, 2 dönüm organik bahçe ve yürüyüş parkuru gibi ayrıcalıklar sunuyor. 12 ay yaşama uygun Infinity of Yalıkavak projesinde ısıtmalı havuz da yer alıyor.