Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnistanbul Hayat'ta satışlar başlıyor

İş GYO ve Nef ortaklığında Topkapı'da yükselen İnistanbul projesinin yeni etabı Hayat, 27 Nisan Çarşamba günü basın mensuplarına tanıtılacak.

İş GYO ve Nef tarafından Topkapı'da eski Şişecam fabrikasının bulunduğu 80 dönümlük arazi üzerinde yükselen İnistanbul projesinde ilk iki etabın satışları çok kısa bir sürede tamamlandı. Projenin 3. etabı olan İnistanbul Hayat'ta ise ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Aralık 2018'de teslim edilmesi beklenen İnistanbul Hayat'ın detayları 27 Nisan Çarşamba günü, İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes ile Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan lansmanda açıklanacak.

Lansman öncesi fırsat dönemi devam ediyor

İnistanbul Hayat'ta 48 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer veriliyor. Daire fiyatlarının 373 bin TL'den başladığı projenin satışlarının kısa bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirimin uygulandığı projeden yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Ayrıca firma bünyesinde 48 ay vade farksız taksit avantajından da yararlanılabiliyor.