Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnistanbul'dan daire alanlar, taksitlerini Aralık 2017'de ödemeye başlayacak

Nef ve İş GYO'nun Topkapı'da konumlandırdığı İnistanbul'dan daire alanlar taksitlerini teslimden sonra ödemeye başlayacak. Projede ilk teslimler Aralık ayında başlayacak.

Nef ve İş GYO ortaklığında hayata geçirilen İnistanbul projesinde yeni bir kampanya başladı. Halihazırda yüzde 20’si için peşinat, yüzde 80’i için 120 ay vade, 0.70 faiz fırsatı sunulan İnistanbul’dan daire alacaklar kredi taksitlerini de teslimden sonra ödemeye başlayacak.

Lokasyonuyla fark yaratan İnistanbul projesi 130 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 4 etaptan meydana geliyor. Projede 49 metrekare ile 225 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projede ilk etap teslimlerinin Aralık 2017'de başlaması planlanıyor.

Geçtiğimiz yılın en hızlı satılan projesi olmasıyla dikkat çeken İnistanbul’da da daha önceki Nef projelerinde uygulanan “Foldhome” konsepti bulunuyor. Bu konsept kapsamında satın alınan üniteler 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 biçiminde oda yapılarına sahip olsa da misafir ağırlama, çocukların oyun oynama ihtiyacı, film izleme, halı saha maçı yapma gibi farklı amaçlar için özel olarak tasarlanmış Foldhome odalarından yararlanılabiliyor. Bir sosyal tesisten farklı olarak Foldhome konseptinde sabit aidat bulunmuyor. İnistanbul sakinleri, gün ve saati bildirdikten sonra oyun odasını, geniş katılımlı yemekler için yemek odasını, geniş mutfağı, spor odasını, sinema salonunu ve daha birçok odayı kullanabiliyor ve aidat yerine, odayı kullandıkları kadar ücret ödüyorlar. Dünyada bir ilk olan foldhome konseptiyle yaşam alanları daha da genişleyen ev sahipleri, ayrıca dilediklerinde kullanabilecekleri kişisel gelişim stüdyosu, davet, müzik, misafir, sinema, playstation, toplantı, eğlence, parti ve kareoke odalarından da faydalanabiliyorlar.