Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnnovia 4'te 100 ay vade farksız daire sahibi olma şansı sürüyor

Yeşil GYO imzasıyla Esenyurt'ta yükselen İnnovia'nın 4'üncü etabında yüzde 5 peşinatla ya da 100 ay sıfır faiz kampanyasından yararlanarak daire sahibi olunabiliyor.

İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Esenyurt'ta 200 bin metrekare üzerinde hayata geçirilen İnnovia projesinin 4'üncü etabında inşaat çalışmaları ve satışlar tüm hızıyla sürüyor. 14 bin konutluk dev projenin son etabı olarak yükselen İnnovia 4'te toplam 5 bin 800 daireye yer veriliyor. Yatırımcısına yüksek prim vadeden projede alanları 49 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Daire fiyatlarının 266 bin TL'den başladığı projede peşin alımlara özel yüzde 5 iskonto uygulanıyor. Türkiye'de ilk kez ve sadece Yeşil GYO tarafından uygulanan kampanya kapsamında projeden yüzde 5 peşinat ve 100 ay sıfır faiz avantajıyla kolayca daire sahibi olunabiliyor. Teslimlerine Ağustos 2018'de başlanması beklenen proje tamamlandığında kiraların minimum 800 TL'den başlaması bekleniyor.

Yüzde 80'i yeşil alana ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, Türk hamamı, güneşlenme terası, kreş, sauna, SPA, tenis kortu, yürüyüş parkuru, basketbol ve voleybol sahası yer alıyor. Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde kar ettiren İnnovia projesinde aidatların metrekare başına 1,75 TL olması bekleniyor.