Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Innovia Zekeriyaköy için ön talep toplama çalışmaları başladı

Yeşil GYO tarafından İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Zekeriyaköy'de inşa edilen Innovia Zekeriyaköy projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

"Innovia" markasıyla hayata geçirdiği projelerinde yatırımcısına hem konforlu bir yaşam hem de karlı bir yatırım fırsatı sunan Yeşil GYO, yeni projesini Zekeriyaköy'de inşa ediyor. İnnovia Zekeriyaköy ismi verilen projede toplam 40 bağımsız villa yer alıyor. Her villanın kendine ait veranda alanı ve bahçesinin bulunduğu proje için ön talep toplanma çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlandı.

İstanbul'un en yeşil bölgelerinden Zekeriyaköy'de yükselen Innovia Zekeriyaköy, yatırımcısına doğayla iç içe bir yaşam vadediyor. Konut fiyatları ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanıyor. 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutların yer alacağı projede teslimlere 2019 yılında yılında başlanacağı öngörülüyor.

Innovia Zekeriyaköy projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.yesilgyo.com adresinden ya da 0850 333 9999 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.