Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnşaat sektörü Avrupalı Türklerle buluşuyor

İnşaatın öncü firmaları bugün Almanya Stuttgart’ta Avrupalı Türklerle bir araya geliyor. Buluşmalar ile gurbetçilerin Türkiye’de ev sahibi olması sağlanıyor.

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları, Almanya Stuttgart’ta Avrupalı Türklerle bir araya geliyor. Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak’ın haberine göre; bugün Steigenberger Graf Zeppelin otelde gerçekleşecek buluşmada sınırlı sayıda konutun tanıtımı yapılacak ve gurbetçilerin kendi ülkelerinde ev sahibi olması sağlanacak.

BİR SONRAKİ DURAK HOLLANDA

Tanıtımlarda bir sonraki durak Hollanda’nın Rotterdam şehri olacak. Rotterdam’daki buluşma 8-9 Aralık’ta gerçekleşecek. Avrupalı Türklerin yoğun ilgi gösterdiği organizasyonlar hızla devam edecek. 15-16 Aralık’ta ise Almanya'nın ticaret ve finans şehri olarak kabul edilen Frankfurt’ta bir başka buluşma düzenlenecek.

200 MİLYON TL'LİK SATIŞ

Eylül ayında konutta başlatılan tarihi fırsat kampanyası, Avrupa emlak buluşmalarına damga vurmuştu. Avrupalı Türkler, 20-21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Berlin buluşmasında yoğun ilgi göstermiş, 27-28 Ekim'de yapılan Köln buluşmasına ise yüksek katılım sağlamıştı. Organizasyonlarda toplamda 200 milyon TL’lik satış gerçekleştirilmişti.