Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnşaat sektöründen ikinci Avrupa seferi

İnşaat sektöründen ikinci Avrupa seferi geliyor. Ekim’de Avrupalı Türklerle buluşan sektör, Aralık’ta yeni toplantılarla tekrar bir araya gelmeye hazırlanıyor.

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları ekim ayında Avrupa’da yaşayan Türklerle Almanya'nın Berlin ve Köln şehrinde buluştu. Sektör, şimdi rotasını Almanya’nın 6. büyük şehri Stuttgart'a çevirdi. Sonraki buluşma ise Hollanda’da gerçekleşecek. Dev projeler, Avrupalı Türkler için görücüye çıkacak.

KONUTLARIN TANITIMI YAPILACAK

Sabah Gazetesi’nden Seda Tabak'ın haberine göre; Türkiye'nin en önemli inşaat firmaları, 1-2 Aralık tarihlerinde Stuttgart’daki Steigenberger Graf Zeppelin Oteli’nde gerçekleşecek buluşmaya katılacak.

Firmaların sınırlı sayıda konutun tanıtımını yapacağı organizasyonların bir sonraki durağı ise 8-9 Aralık’ta Hollanda'nın Rotterdam şehri olacak. Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği organizasyonlar iki şehirle sınırlı kalmayacak. Sonraki buluşma ise 15-16 Aralık tarihlerinde ise Almanya’nın ticaret ve finans şehri olan Frankfurt'ta yapılacak.

Avrupalı Türkler, 20-21 Ekim’de gerçekleşen Berlin buluşması ile 27-28 Ekim'de gerçekleştirilen Köln organizasyonuna yüksek katılım göstermişti. Firmalar, düzenlenen buluşmalarda toplamda 200 milyon TL’lik satış gerçekleştirmişti.