Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnşaat sektörüne bayram geldi

Türkiye ekonomisinin lokomotifi olarak anılan inşaat sektörün hem yatırımcıyı hem de üreticiyi mutlu edecek bayram kampanyaları başladı.

Konut satışlarını hızlandırmak için her fırsatı değerlendiren sektör liderleri, Kurban Bayramı'nı da unutmadı. Satışları hızla devam eden onlarca projede, Kurban Bayramı'na özel fırsatlar başladı. İşte o projelerden bazıları:

Çukurova Balkon'da kampanya devam ediyor

Çukurova Gayrimenkul'ün Kartal'da hayata geçirdiği Çukurova Balkon projesinde başlatılan dört seçenekli ödeme kampanyası Kurban Bayramı'nda da devam ediyor. Daire fiyatlarının 395 bin TL'den başladığı Çukurova Balkon'da tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin, yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Ayrıca liste fiyatı üzerinden vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme veya yüzde 10 peşin, yüzde 30 Eylül 2017’de, yüzde 30 Nisan 2018’de, yüzde 30 Eylül 2018’de ödeme imkanıyla Çukurova Balkon’dan konut sahibi olunabiliyor. Toplam 261 konutun yer aldığı projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda bayrama özel indirim fırsatı

Ceylan İnşaat'ın İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Fikirtepe'de inşa ettiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde alanları 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış toplam 192 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 9 ofis ve 6 ticari birimin de yer aldığı projeden Kurban Bayramı süresince konut sahhibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim ve sıfır faizle 72 ay vade imkanı sunuluyor. Ocak 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar 568 bin TL'den başlıyor.

Royal Garden'da bayrama özel yüzde 15+5 indirim

Royal Group tarafından Anadolu yakasının göz bebeği Kartal'da geliştirilen Royal Garden Kartal projesinde büyükleri 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış toplam 400 konuta yer veriliyor. Royal Garden Kartal'da bayrama özel başlatılan kampanya kapsamında peşin alımlara özel yüzde 15+5 oranında indirim imkanı sunuluyor. Yüzde 70'inin sahiplerini bulduğu projede; 1+1 daireler 413 bin TL'den, 2+1 daireler 562 bin TL'den, 3+1 daireler ise 808 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor.

Ondörtüç Pendik'te Kurban Bayramı'na özel yüzde 20 indirim

İnsay Yapı'nın Pendik'te konumlandırdığı Ondörtüç Pendik projesinden Kurban Bayramı boyunca konut alacak olanlara; yüzde 15 indirim kampanyasının yanında bayrama özel yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. 240 ay vadeli ödeme imkanından faydalanarak da ev sahibi olunabilen Ondörtüç Pendik'te yatırımcılara kişiye özel ödeme planları da sunuluyor. Projenin bir diğer ödeme planına göre; projeden ev satın alırken peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor. Haziran 2018'de tamamlanması planlanan Ondörtüç Pendik projesinde fiyatlar 244 bin TL'den başlıyor.

Demir İnşaat projelerinde yüzde 16 indirim fırsatı

Demir İnşaat tarafından Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de konumlandırılan Demir Romance, Demir La Vida ve Ayışığı Butik projelerinde yüzde 16’lara varan indirim avantajı sunuluyor. 16 Eylül'e kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanarak daire almak isteyenlere, kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra yüzde 25 peşin, 0.98 faiz oranı ve 120 ay vade seçeneği de sunuluyor.

Güral İnşaat'tan yüzde 5 indirim ve sıfır faizle 36 ay vade imkanı

Güral İnşaat tarafından Bağdat Caddesi'nde inşa edilen Çiftehavuzlar projesinde Kurban Bayramı'na özel başlatılan kampanya kapsamında; ister yüzde 5 indirim, ister yüzde 25 peşin kalanı 36 ay sıfır faiz ödeme imkanından yararlanılabiliyor. Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje; metroya 2 dakika, sahile ise 5 dakikalık mesafede yükselmesiyle dikkat çekiyor.

Ortadoğu Grup projelerinde bayrama özel fırsatlar sunuluyor

Ortadoğu Grup; Sancaktepe, Eyüp ve Kağıthane'de hayata geçirdiği Resim İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projelerinde başlattığı kampanyalarla Kurban Bayramı sonuna kadar ev alanlara bayrama özel fırsatlar sunuyor. Resim İstanbul'da dairelerin liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen projede taksitler ise bir yıl sonra başlıyor. Yeni Nesil Eyüp'te ise Kurban Bayramı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında; yüzde 15 indirim avantajıyla, sadece yüzde 5 peşinat vererek 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Şirketin bir diğer projesi Mod İstanbul'da dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim yapılarak, sadece yüzde 10 peşinatla, teslime kadar başka ödeme yapmadan daire sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Luxera Gayrimenkul'de bayram kampanyası başladı

Luxera Gayrimenkul'ün Yenibosna ve Mahmutbey'de konumlandırdığı Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerinde Kurban Bayramı'na özel bir kampanya başladı. Luxera Gayrimenkul; her iki projesinde de yüzde 5 peşinatla banka kredisi ya da yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 24 ay vade farksız ödeme imkanı sağlıyor. Luxera Gayrimenkul ayrıca; 120 ay 0,94, 60 ay 0,86 vade farkıyla banka kredili ödeme seçeneğini de yatırımcılara sunuyor.