Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İş dünyasının yeni adreslerinden Office Çağlayan komple 16 milyon dolara satılıyor

Öztek Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan’da konumlandırılan Office Çağlayan projesi komple blok olarak 16 milyon dolara satılıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Çağlayan’da Öztek Yapı tarafından konumlandırılan dev ticari proje Office Çağlayan’da 50 adet birim bulunuyor. 16 milyon dolara satışa sunulan Office Çağlayan projesi komple blok olarak satışa çıktı!

Blok olarak satılan projede 59 adet bağımsız birim yer alıyor. Toplam 10 bin 225 metrekare alan üzerinde inşa edilen konut projesinde ofis seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor. Komple blok şeklinde satılan şehrin iş ve yaşam merkezindeki ticari proje Office Çağlayan için 16 milyon dolar isteniyor.

Cephesi yola bakan mağaza alternatifleri yer alan Office Çağlayan projesinde merkezi konum ve işlek lokasyon dikkat çekiyor. Modern mimari tasarımın güzel örneklerinden bir tanesi olarak inşa edilen Öztek Yapı Office Çağlayan projesi;

  • Çağlayan Adliyesi’ne 250 metre,

  • E-5 Karayolu ve Çağlayan metrobüs durağına 400 metre,

  • TEM Bağlantı yoluna 1,5 kilometrelik uzaklıkta konumlanıyor.

Office Çağlayan projesinde 2 caddeden de giriş imkânı sunan ofis blokları, toplu taşıma kullananlar veya özel aracıyla ulaşım sağlamak isteyenler için farklı alternatiflerle kolaylık sağlıyor.

Park Sokak ve Taşocağı Caddesi’ne bakan 2 blok içerisinde farklı ölçeklerde ofisler ve 2 adet mağazadan meydana projede tam kat veya çatı dubleks katları ile daha büyük ofis seçenekleri de kullanıcı isteğine göre dizayn edilebiliyor.

Projede sunulan sosyal olanaklar arasında ise; kapalı otopark, her ofiste fiber internet alt yapısı, güvenlik, tesisat alt yapı sistemi, cafe, restoran, toplantı odası, dinlenme alanları, karşılama lobileri, temizlik, vale hizmeti sunuluyor.