Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İş GYO’dan iki yeni proje

İş GYO tarafından İstanbul’un Tuzla ve Kadıköy ilçelerinde iki yeni proje için hazırlıklar başladı

İş GYO Tuzla’da konut, Kadıköy’de ise otel projesi yapmaya hazırlanıyor. 62 bin 655 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Tuzla projesinin yatırım değeri ise 680-200 milyon TL civarında olacak.

HTEmlak’ta yer alan habere göre, İstanbul Anadolu yakasının en gözde ilçesi Kadıköy’de de bir otel projesini sektöre kazandırmayı planlayan İş GYO burada 9 bin 43 metrekare bir alanı değerlendirecek. Kadıköy’de planlanan projenin yatırım değeri ise 135-140 milyon TL civarında olacak.

İş GYO tarafından konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;

“Şirketimizin İstanbul İli, Tuzla İlçesinde yer alan 62.655 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde geliştirmeyi planladığı Tuzla Konut Projesinin arsa dahil tahmini geliştirme maliyetinin yaklaşık 680-700 milyon TL, İstanbul İli, Kadıköy İlçesinde yer alan 9.043 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde geliştirilmesi planlanan ve Şirketimizin %45 ortaklığının olduğu Kadıköy Otel Projesinde ise payımıza düşen arsa dahil tahmini geliştirme maliyetinin 135-140 milyon TL olması beklenmektedir. Her iki projeye ilişkin inşaat ihalesi henüz yapılmamış olup, ihaleler sonrasında kesinleşecek maliyetler ayrıca paylaşılacaktır.”