Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ispartakule Toplu Konut Projesi için start verildi

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat Adi Ortaklığı'nın Ispartakule 5. Etap'ta inşa edeceği Ispartakule Toplu Konut Projesi için çalışmalara başlandı.

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından İstanbul'un gelişmeye devam eden yatırım noktalarından Ispartakule'de 41 bin 168 metrekare üzerinde yükselecek olan Ispartakule Toplu Konut Projesi için çalışmalara başlandı. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilecek olan proje, Stüdyo 24 ve Unikonut projelerine komşu konumda inşa edilecek.

2017'nin ilk çeyreğinde satışa çıkarılması beklenen projenin teslim tarihi olarak Haziran 2019 öngörülüyor. 5 ila 27 katlı 10 bloktan oluşan prrojede 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 724 konuta yer veriliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması beklenen projede konutların yanı sıra 55 ticari birim de bulunuyor.

Yatırım bedeli 600 milyon TL olarak açıklanan Ispartakule Toplu Konut Projesi konut büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planları henüz açıklanmadı. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.torkam.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.