Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ispartakule Toplu Konut Projesi satışa çıkmak için gün sayıyor

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında Ispartakule'de inşa edilecek Ispartakule Toplu Konut Projesi'nin detayları belli oldu.

İstanbul'un en hızlı değerlenen bölgelerinden Ispartakule'de; Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından 633 ada 2 parsel ve 678 ada 11 parsel numaralı alanda inşa edilecek Ispatakule Toplu Konut projesinin detayları belli oldu. 600 milyon liralık proje bedeli ile hayata geçirilecek olan Ispartakule Toplu Konut projesinde 24 adet apart daire ve 55 adet ticari birime yer verilecek. Toplam 41 bin 168 metrekarelik alanda inşa edilecek olan projede bina yüksekliği serbest olacak.

Önümüzdeki günlerde satışa çıkması beklenen proje; 10 blok olmaktan meydana gelecek. 3 farklı konut tipinden yer alacağı proje kapsamında 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilecek. Önümüzdeki günlerde satışaçıkarılması beklenen Ispartakule Toplu Konut Projesi'nin teslim tarihi olarak Haziran 2019 öngörülüyor. Yatırım bedeli 600 milyon TL olarak açıklanan Ispartakule Toplu Konut Projesi, Stüdyo 24 ve Unikonut projelerine komşu konumda inşa edilecek.

Konut büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.torkam.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.