Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul 3. havalimanında çalışmalar yüzde 97 oranında tamamlandı

İstanbul 3. havalimanı ile ilgili çalışmalar yüzde 97 oranında tamamlandı. Havalimanının planlandığı şekilde 29 Ekim’de açılması planlanıyor.

Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul 3. havalimanı ile ilgili çalışmalar yüzde 97 oranında tamamlandığını açıkladı. İbrahim Kalın, İstanbul 3. havalimanının, planlandığı ve kamuoyuyla paylaşıldığı şekilde 29 Ekim’de açılacağını belirtti.

PROGRAM DETAYLI BİR ŞEKİLDE ELE ALINDI

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde toplanan kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın; toplantıda 100 günlük eylem programının ilk 50 gününün detaylı bir şekilde ele alındığını söyledi.

PROJELER TAKVİME UYGUN BİR ŞEKİLDE HAYATA GEÇİRİLİYOR

Projelerin büyük oranda takvime uygun bir şekilde hayata geçirildiğinin gözlemlendiğini ifade eden İbrahim Kalın, programın gerisinde kalan projelerle ilgili de gerekli tespit ve tedbirlerin de etraflı bir şekilde ele alındığını belirtti.

100 günlük eylem programında kalan son 50 günün takibinin de süreceğini söyleyen Kalın; bu çerçevede millet bahçeleri, millet kıraathaneleri, üçüncü havalimanı, Kanal İstanbul gibi büyük çaplı projelerin de planlandığı şekilde uygulanmaya devam ettiğini belirtti. İstanbul 3. havalimanı ile ilgili çalışmaların yüzde 97 oranında tamamlandığını ifade eden Kalın; “Planlandığı ve kamuoyuna duyurulduğu şekilde de 29 Ekim günü inşallah üçüncü havalimanına intikal olacak ve orada artık yeni havalimanından ulusal ve uluslararası uçuşlar başlamış olacak” dedi.