Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Anıt Otelcilik ’ten Bayrampaşa’da yeni proje: 204 odalı Newist Bayrmapaşa

Newist Bayrampaşa projesi İstanbul Anıt Otelcilik, İstanbul Bayrampaşa’da hayata geçirilen Newist Bayrampaşa otel projesinde toplamda 204 oda bulunacak.

İstanbul Anıt Otelcilik İstanbul Bayrampaşa’da yepyeni bir otel projesine imza atıyor. Projede toplamda 204 oda yer alacak.

İstanbul Bayrampaşa ilçesi Orta Mahalle’de konumlandırılan proje Newist İstanbul adıyla sektördeki yerini alacak. 204 otel odası ve 243 adet ticari bağımsız birime yer verilen proje 15 bin 520 metrekare alan üzerinde yükselecek.

251 milyon 487 bin 161 TL yatırımla sektöre kazandırılan Newist Bayrampaşa projesinde 204 adet otel odası ve 243 adet bağımsız birime yer verildi. 8 katlı ofis bloğu ise 47 parselde yer alacak.

61 bin 582,97 metrekare inşaat alanı bulunan ofis bloğunda 6 bodrum kat ve zemin ve kat ve 7 normal kat ve çatı olacak şekilde tasarlandı.
Bulduğu konum itibariyle birçok kesime hitap edebilen Newist Bayrampaşa otel projesi çevreyolu ve D-100 bağlantısına yakın konumu işle dikkat çekiyor. Bünyesinde 22 adet de dükkâna yer verilen Newist Bayrampaşa’da 204 otel odası ile konaklama hizmeti sunulacak.

Projede otel odalarını yanı sıra ticari birimlere, dükkanlara, sergi salonlarına, fuaye alanlarına, toplantı salonlarına ve balo salonlarına da yer veriliyor.

Newist Bayrampaşa sadece konaklama hizmetiyle ön plana çıkan bir otel projesi olmaktan öteye geçerek bölgenin davet organizasyonu ihtiyacına da cevap veriyor.

Sunduğu birçok sosyal olanak ile benzeri otel projelerinden ayrılan projede 472 araç kapasiteli otopark, yüzme havuzu, Türk hamamı, spa, fitness salonu, balo salonu, fuaye alanları, toplantı odaları, lobi, resepsiyon, sergi alanı, kafe, pastane, restoran gibi özel hizmetler de ter alıyor.