Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Finans Merkezi 2020’de teslim edilecek

Feyzullah Yetgin, İstanbul Finans Merkezi’nin 2020 yılı içerisinde tamamlanarak teslim edileceğini açıkladı. “Tamamlanma oranı yüzde 20’yi geçti” dedi.

Halk GYO Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, İstanbul Finans Merkezi’nde hedefin 2020 yılı içerisinde bitirip teslim etmek olduğunu açıkladı. İstanbul Finans Merkezi’nin Türkiye’nin vizyon projelerinden biri olduğunu ifade eden Yetgin, “Halk GYO’ya düşen kısımda tamamlanma oranı yüzde 20’yi geçti” dedi.

TOPLAM YATIRIM TUTARI 200 MİLYON DOLAR’A ULAŞTI

Feyzullah Yetgin, İstanbul Finans Merkezi kapsamındaki toplam yatırım tutarının 200 milyon Dolar’a ulaştığını açıkladı. Toplam 425 bin metrekare üzerinde yükselen İstanbul Finans Merkezi 46 ve 34 katlı iki kule ve 8 katlı üç binadan meydana geliyor.

İSTANBUL FİNANS MERKEZİ YÜKSEK KİRA GELİRİ GETİRECEK

Feyzullah Yetgin, İstanbul Finans Merkezi’nin benzersiz bir proje olduğunu vurguladı. İstanbul Finans Merkezi’nin 2020 yılından itibaren ciddi bir kira geliri üreteceğini belirten Yetgin, Halk GYO'nun elinde ciddi bir ofis stoku oluştuğunu ve bununla ilgili farklı çözümlerin gündeme gelebileceğini ifade etti. Önümüzdeki yıllarda duruma göre fizibilitenin tamamlanmasının ardından doğru fiyatın belirlenmesiyle ihtiyaca uymayan kısmın satılabileceğini söyleyen Yetgin, “Ama çok tercih edilebilen bir şey bana göre değil. Olabilir ama farklı bir proje. Elde kalması sanki daha uygun olur” dedi.

1 MİLYAR TL'LİK PROJENİN LANSMANI EKİM'DE YAPILACAK

Alsancak'ta Ekim ayı sonunda lansmana çıkarmayı planladıkları projeden de bahseden Halk GYO Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, “Hayata geçirilecek olan karma proje için ruhsatı almak üzereyiz. Emlak Konut'un ihale ettiği ve TARİŞ fabrikalarının olduğu dönüşüm içindeki bir lokasyonda arsa dahil 1 milyar TL'ye yakın bir yatırım olacak. Proje, Teknik Yapı ile yüzde 50 ortaklıkla gerçekleşecek” ifadelerini kullandı.