Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Finans Merkezi’nde yer alacak TCMB binasının yapım işi 1 Mart’ta ihalede

İstanbul Finans Merkezi’nde yer alacak TCMB’ye ait olacak ek hizmet binasının yapım işi 1 Mart tarihinde ihaleye çıkarılacak.

İstanbul Finans Merkezi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) binası yapımı işi 1 Mart 2018 tarihinde ihaleye sunulacak.

İstanbul’da hayata kazandırılacak İstanbul Finans Merkezi’nde yer alması planlanan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’na (TCMB) ait olacak ek hizmet binasının yapımı işi ihale ile verilecek. Ek hizmet binası işinin yapımı için 1 Mart 2018 tarihinde ihale yapılacak. İhalede verilen tekliflere göre bina yapım işinin hangi firmaya verileceği belli olacak.

Türkiye’nin sosyal konut üreticisi TOKİ İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Ümraniye’de hayata geçirilen İstanbul Finans Merkezi’nde yer alması planlanan TCMB ek hizmet binasının yapım işini ihaleye çıkaracağını kamuoyuna duyurdu. TOKİ tarafından 9 Mart 2018 tarihinde ihale yapılacak.

İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden bir tanesi olan Ümraniye’de konumlandırılan ilçeye büyük prestij sağlayacak Finans Merkezi’nde yer alacak TCM binasının yapımı ve inşaat sonrasındaki danışmanlık, yapım işi kontrollüğü ve yapı denetimi gibi birçok iş için 1 Mart 2018 tarihinde saat 11.30’da ihale gerçekleştirilecek. Yapılan ihalede en yüksek teklifi veren firma binanın yapım işini üstlenecek.

Projeyle ilgili çalışmaların inşaat çalışmaları başladıktan 49 ay sonra tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilmesi bekleniyor. İstanbul Finans ve Ticaret Merkezi Anadolu Yakası ilçelerinden Ümraniye’de hayata kazandırılacak. Proje tamamlandığında ilçeye ve yakaya büyük prestij ve iş olanağı sağlayacak. Projeden sonra bölgedeki markalı konut projelerinin artış göstermesi ve bölgeye olan gayrimenkul alanındaki ilginin artması buna paralel de konut fiyatlarının yükselişe geçmesi bekleniyor.