Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul-İzmir otoyol güzergahında fiyatlar arttı

İstanbul-İzmir otoyol güzergahında fiyatlar son iki yılda yüzde 36 arttı. En yüksek artış yüzde 74 ile Balıkesir'in Karesi ilçesine bağlı Naipli Mahallesi’nde yaşandı.

REIDIN’in Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Güzergahındaki Gayrimenkullerde Fiyat Hareketliliği’ni incelediği rapor açıklandı. Yüzde 95'i tamamlanan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu güzergahında bulunan gayrimenkullerin fiyatları son iki yılda ortalama yüzde 36 arttı.

EN YÜKSEK ARTIŞIN YAŞANDIĞI MAHALLELER

İstanbul-İzmir otoyol güzergahında gayrimenkullerde yaklaşık olarak son iki yılda en yüksek fiyat artışı yüzde 74 ile Balıkesir'in Karesi ilçesine bağlı Naipli Mahallesi’nde yaşandı. Naipli'yi yüzde 71 ile Bursa Nilüfer'e bağlı Badırga takip ediyor ve üçüncü sırada yüzde 48 ile Bursa Mudanya'nın Balabancık Mahallesi yer alıyor.

Otoyol, Gebze'den başlayarak İzmir Çevreyolu üzerindeki Otogar Kavşağı'nda son bulacak. Otoyol üzerinde bulunan ve en yüksek değer artışının görüldüğü diğer mahalleler ve sıralamaları şöyle:

“Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Konaklı Mahallesi yüzde 33 ile 4’üncü, Mudanya'nın Mürsel Mahallesi yüzde 31 ile 5’inci, Manisa'nın Şehzadeler ilçesindeki Sancaklıbozköy Mahallesi yüzde 26 ile 6’ncı, Bursa Karacabey'in Karakoca Mahallesi yüzde 25 artışla 7’nci, Nilüfer ilçesinde yer alan Çaylı Mahallesi yüzde 21 ile 8’inci, Manisa Saruhanlı'da Hacırahmanlı yüzde 14 ile 9’uncu sırada yer aldı.”