Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Küçükçekmece’de yükselen Tual Bizim Mahalle’de ön talep toplanıyor

Küçükçekmece’de yükselen Tual Bizim Mahalle’de ön talep toplanmaya başlandı. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinin yer aldığı projede 120 ay 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

Tual Bizim Mahalle projesi, Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece’de hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı Tual Bizim Mahalle’deki 221 adet konut için ön talep toplanmaya başlandı.

TAMAMLANDIĞINDA 6 BİN KONUTTAN MEYDANA GELECEK

Tual Bizim Mahalle projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden meydana geliyor. Tual Bizim Mahalle tamamlandığında yaklaşık 6 bin konuttan meydana gelecek.

Detayların 6 Ekim’de yapılacak olan lansmanda belli olacağı Tual Bizim Mahalle’de ön talep toplanmaya başlandı. Projede yer almak isteyenlere 120 ay 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

Tual Bizim Mahalle’de yer alacak olan konut sakinlerine eğitim tesisleri, dini tesisler ve camii, festival alanları, çevre parkı ve yeşil alanlar, tematik çocuk oyun alanları, ata sporları merkezi, külliye, spor tesisleri, kütüphane, sağlık tesisleri ve kent müzesi gibi birçok sosyal yaşam alanı sunuluyor.

1 milyon metrekarelik alan üzerinde yaşama kazandırılan Tual Bizim Mahalle projesi ile ilgili tüm detayları emlakgundem.com üzerinden takip edebilirsiniz.