Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Prestij Park’ta son dairelerin satışlarına başlandı

Bakyapı'nın Esenyurt'ta geliştirdiği İstanbul Prestij Park'ta son daireler satışa çıktı. Hemen teslim avantajıyla satılan dairelerin fiyatları 399 bin TL'den başlıyor.

Bakyapı, İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Esenyurt’ta inşa ettiği İstanbul Prestij Park projesinde son kısım dairelerini satışa çıkardı. Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde kazanç sağlayan İstanbul Prestij Park projesinde satışa çıkan tüm daireler için yüzde 0,69 faiz oranıyla 10 yıl vade imkanı sunuluyor. 3+1 daire fiyatlarının 399 bin TL'den başladığı proje, 104 bin metrekarelik alan üzerinde toplam 26 bloktan oluşuyor.

E-5 karayolunun yanında, Torium Avm’ye sadece 700 metre mesafede inşa edilen proje hakkında bilgi veren Bakgör, “Ulaşım kolaylığı ve kent merkezine olan yakınlığı ile metropol şehir yaşamını kolaylaştıran 104 bin metrekare'lik arazide 26 bloktan oluşan projemizi en yeni nesil malzemeler kullanarak inşa ettik. Sunduğumuz konforu, fore kazıklı temel uygulamasıyla sağlamlığını perçinledik. Yatırımcılarımızı hem sosyal donatılarıyla hem de ekonomik fiyatlarla, konfor dolu üst düzey yaşam standartlarıyla buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Şimdiye kadar hayata geçirdiği tüm projelerinde sosyal donatılara önem vererek müşterilerinin beğenisini kazanan Bakyapı, İstanbul Prestij Park projesinde de projede yaşayanların hayat standartlarını yükselten sosyal donatılar ile güvenli yapılar inşa etti. Projede ısıtmalı bay-bayan için ayrı dizayn edilmiş 4 adet kapalı yüzme havuzları, türk hamamları, saunalar, buhar odaları, mini futbol ve basketbol sahası, fitness-plates salonları, mescit, kreş gibi donatılar site sakinlerini bekliyor.