Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Tower 205, 'devam eden en iyi ofis projesi' seçildi

Metal Yapı Konut ve Zincir Yapı ortaklığında Büyükdere Caddesi'nde yükselen İstanbul Tower 205, Sign of the City Awards'ta "Devam Eden En İyi Ofis" ödülüne layık görüldü.

İstanbul’da birçok önemli projeye imza atan Metal Yapı Konut'un ana ortaklığında Yeşil GYO ile kurulan Zincir Yapı tarafından inşa edilen İstanbul Tower 205, bir ödüle daha layık görüldü. Tasarımı dünyaca ünlü mimarlık ofisi SOM tarafından gerçekleştirilen proje, bu yıl üçüncüsünü düzenlenen Sign of the City Awards'tan ‘Devam Eden En İyi Ofis’ ödülünü kazandı. İstanbul Tower’ın sadece şehrin değil dünyanın simge binaları arasında yer alması hedefleniyor.

"Yüksek standartlı teknoloji ile modern mimariyi bütünleştirmeye devam edeceğiz"

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, ödülle ilgili şunları söyledi: “Sign of the City Awards sektöre değer katan, rekabeti destekleyen, başarılı, kaliteli, sürdürülebilir projeleri motive eden ve uluslararası platformda da önemli bir yere sahip bir etkinlik. Metal Yapı Konut’un prestijli projelerinden biri olan İstanbul Tower 205'in böyle önemli bir ödüle layık görülmesi bizlere gurur veriyor. Önümüzdeki dönemde de hayata geçireceğimiz projelerde her detayı incelikle planlayıp, yüksek standartlı teknoloji ile modern mimari anlayışı başarılı bir şekilde bütünleştirmeye devam edeceğiz."

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleşen yarışmada 79 projenin 122 başvurusunu değerlendirdi. Bu projeler 21 kategoride yarıştı. İstanbul Tower 205, iş yeri kullanım amaçlı olarak geliştirilmiş, teknik ve fonksiyonel olarak iş binası kriterlerine uygun dizayn edilmiş iş merkezleri, plazalar ve ofislerin değerlendirildiği kategoride ödülü aldı.