Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Tower 205 görücüye çıkıyor

Metal Yapı Konut ve Yeşil GYO ortak iştirakiyle kurulan Zincir Yapı'nın Levent'in en değerli arazilerinden biri üzerinde inşa ettiği İstanbul Tower 205 görücüye çıkıyor.

İstanbul'un en lüks semtlerinden Levent'te iki blok halinde hayata geçirilen İstanbul Tower 205 projesinde ön satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. 21 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projenin kule bloğunda 52 ofis katı, podyum bloğunda ise teras kullanımlı ofisler ve dükkanlar bulunuyor.

Fiyatların ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı proje tamamlandığında yatırımcısına büyük oranda kazandıracağı öngörülüyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen Sign of the City Awards'ta "Devam Eden En İyi Ofis" ödülüne layık görülen İstanbul Tower 205, bölgede kendine ait yeşil alanı olan ilk bina olma özelliğini taşıyor.

İlk kez Cityscape Global 2016'da yerli ve yabancı yatırımcıyla buluşan İstanbul Tower 205 projesi 1 Mart Çarşamba günü İstanbul Tower 205’in satış ofisinde Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali ev sahipliğinde düzenlenecek lansmanla basın mensuplarına tanıtılacak. İnşaatının büyük bir kısmı tamamlanan projenin teslimlerine Mayıs 2018'de başlanması planlanıyor.