Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Tower 205'te ön satışlara başlandı

Metal Yapı Konut'un İstanbul'un iş ve yaşam merkezlerinden Levent'te hayata geçirdiği İstanbul Tower 205 projesinde lansman öncesi satışlara başlandı.

Ürettiği projelerle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Metal Yapı Konut'un en yeni projesi İstanbul Tower 205'te satışlara başlandı. İlk kez Cityscape Global 2016'da yatırımcılarla buluşan proje, iş dünyasının kalbinin attığı Levent'te 21 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Levent'in en yenisi olarak hayata geçirilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Ofis fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede lansman öncesi döneme özel sadece 250 metrekarenin üzerindeki ofisler satışa çıkarıldı.

Sunduğu Boğaz ve Haliç manzarasıyla dikkat çeken İstanbul Tower 205, 220 metre yükseliğe sahip bir ofis kulesi ve 20 metrelik podyum bloğundan meydana geliyor. Projenin ofis kulesinde 52 ofis katına, podyum bloğunda ise teras kullanımlı projeler ve dükkanlara yer veriliyor.

A++ özelliklere sahip olan İstanbul Tower 205 projesinin sosyal donatı alanları arasında toplam 6 bin metrekarelik kullanım alanına sahip konferans salonu, 300 kişilik oditoryum, 105 kişilik 22 adet toplantı odaları, bin 300 metrekarelik fitness center, sergi alanı, kafe yer alıyor.