Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok’ta lansman dönemine özel yüzde 15 indirim

Ataşehir’de yaşama kazandırılan İstanbul Uluslararası Finans merkezi projesinde A Blokunda lansmana özel ayrıcalıklar sunuluyor.

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de yaşama kazandırılan İstanbul Uluslararası Finans merkezi projesinde A Blokunda lansmana özel fırsatlar…

Gayrimenkul sektörünün en köklü ve en üretken isimlerinden Ağaoğlu Şirketler Grubu güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yeni merkezlerinden Ataşehir’de hayata geçirilen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesinin A Blok’unda satışlar start aldı.

Projenin A Blok’unda toplam 319 adet konuta yer veriliyor. İFM içerisinde satılabilir tek konut kulesi olarak dikkat çeken projede 1+0’dan (stüdyo daire) 2+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Projedeki konutların büyüklükleri ise 52 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Lansman dönemine özel olarak yüzde 15 indirimli fiyatlarla satışları yapılan IFM A Blok ev ve ofis projesinde konut fiyatları ise şu şekilde:

  • 1+0 592.000 - 592.000 TL arasında değişen fiyatlarla

  • 1+1 606.000 TL’den başlayan fiyatlarla

  • 2+1 1.781.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yüzde 15 indirimli fiyatlarla satışa çıkan IFM A Blok’ta isteyen tüketiciler yüzde 50 peşinat ile 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme isteyen tüketiciler de yüzde 20 peşinat ödemesi yaparak kalan konut bedelini vade farksız bir şekilde 24 aya kadar taksitlerle tahsil edebiliyor.
Hem uygun fiyatları hem lansman avantajları hem de cazip ödeme koşulları ile dikkat çeken proje İstanbul Anadolu Yakasının Ataşehir ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde yükseliyor.

Toplam 319 adet konuta yer verilen proje Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından 283 bin 270 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunulan projede yer alan konutların teslimleri ise Ekim 2020 tarihinde yapılacak.

Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve lansmana özel fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız http://thefinanceresidence.com/ sayfasını ziyaret ederek merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.