Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul yeni havalimanına ulaşım iki ay yüzde 50 indirimli olacak

İstanbul yeni havalimanına ulaşım iki ay yüzde 50 indirimli olacak. Ayrıca havaalanı otoparkları da ilk iki ay ücretsiz hizmet verecek.

29 Ekim’de açılışı gerçekleşecek olan İstanbul yeni havalimanına ulaşım hizmeti verecek olan HAVAİST otobüsleri yüzde 50 indirimli hizmet verecek. İndirim iki ay boyunca devam edecek.

HAVALİMANI OTOPARKI İLK İKİ AY ÜCRETSİZ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, 29 Ekim günü açılacak olan Yeni Havalimanı'na ulaşım için kullanılacak Bagajlı Lüks Taşımacılık Sistemi'ndeki otobüslerin yüzde 50 indirimli hizmet vereceğini açıkladı. İndirimin iki ay boyunca devam edeceğini açıklayan Mevlüt Uysal, ayrıca havaalanı otoparklarının da ilk iki ay ücretsiz olacağını ifade etti.

BEŞ HATTA 150 OTOBÜSLE HİZMET VERECEK

Yeni havalimanının en büyük ve en güzel havalimanı olacağını belirten Başkan Mevlüt Uysal, buna uygun bir ulaşım ağının olması gerektiğini söyledi. Uysal ulaşımın beş ayrı güzergahta, şehrin 18 noktasından 150 otobüsle gerçekleşeceğini de sözlerine ekledi.

İstanbul yeni havalimanının ilk ulaşım ihalesi kamu yararına bir sonuç çıkmaması üzerine ihale iptal edilmiş, ikinci ihaleyi belediyenin firması olan Otobüs A.Ş. 755 milyon 820 bin TL karşılığında kazanmıştı.