Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul yeni havalimanında ilk sefer yoğunluğu

Açılışına günler kalan İstanbul yeni havalimanında her şey tamamlandı. İlk tarifeli uçuşun yapılacağı 31 Ekim’de bilet kalmadı.

29 Ekim’de açılışı yapılacak olan İstanbul yeni havalimanında her şey tamamlandı. Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre; vatandaşlar 31 Ekim’de yapılacak olan ilk tarifeli seferde yer almak için sıraya girdi.

THY'nin ilk tarifeli uçağın ne zaman ve nereye yapılacağını açıklanmasının ardından rezervasyon yapmak için internet sitelerinde bilet aramaya başlayan vatandaşlar, “dolu” uyarısıyla karşılaştı.

İSTANBUL YENİ HAVALİMANINDAKİ İLK UÇUŞ ANKARA’YA YAPILACAK

İçinde protokolün de yer alacağı ve geniş katılımın olacağı ilk uçuş 31 Ekim’de saat 11.10’da İstanbul yeni havalimanından Ankara’ya yapılacak. İkinci tarifeli uçuş ise saat 13.30’da Ankara’dan İstanbul yeni havalimanına olacak. Aynı gün son uçuş ise İstanbul yeni havalimanı ile Ercan arasında olacak. Uçuş saat 13.17’de gerçekleşecek.

TAŞINMA SÜRECİ BİTENE KADAR SEFERLERDE KAMPANYA OLACAK

Türk Hava Yolları’nın İstanbul yeni havalimanına taşınma işlemi tamamlanana kadar her gün yurt içinde Ankara, Antalya, İzmir ile yurt dışında Bakü ve Ercan’a gidiş-dönüş uçuşları yapılacak. Söz konusu iki aylık dönemde yapılacak olan seferlerde kampanya olacak.

TEK YÖN BİLET FİYATLARI 59 TL’DEN BAŞLIYOR

İstanbul yeni havalimanından Ankara, Antalya ve İzmir tek yön bilet fiyatı 59 TL, Ercan’a tek yön bilet fiyatı 179 TL, Bakü’ye gidiş-dönüş bilet fiyatı 99 dolar (599 TL) olarak belirlendi.