Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul yeni havalimanındaki ilk uçuşun tarihi ve fiyatları belli oldu

29 Ekim’de açılacak olan İstanbul yeni havalimanındaki ilk uçuşların fiyatları ve tarihleri belli oldu. İlk uçuşun Ankara’ya yapılacağı uçuşta fiyatlar 59 TL’den başlıyor

29 Ekim’de açılışı gerçekleşecek olan İstanbul yeni havalimanındaki ilk uçuşların fiyatları ve tarihleri belli oldu. Habertürk Gazetesi’nden Güntay Şimşek’in haberine göre İstanbul Yeni Havalimanı’nın ilk uçuşunu Türk Hava Yolları gerçekleştirecek. İlk uçuş, Ankara Esenboğa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ercan Havalimanı’na 31 Ekim’de gerçekleşecek.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul yeni havalimanına taşınacağı 30-31 Aralık tarihine kadar 1 Kasım’dan itibaren her gün 5 iniş ve 5 kalkış yapılacak.

TAŞINMA SÜRECİ BİTENE KADAR SEFERLERDE KAMPANYA OLACAK

İstanbul yeni havalimanına taşınma işlemi gerçekleşene kadar her gün yurt içinde Ankara, Antalya, İzmir; yurt dışında ise Bakü ve Ercan’a gidiş-dönüş uçuşları yapılacak. Söz konusu iki aylık dönemde İstanbul yeni havalimanından gerçekleşecek olan seferlerde kampanya olacak.

TEK YÖN BİLET FİYATLARI 59 TL’DEN BAŞLIYOR

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Ankara, Antalya ve İzmir tek yön bilet fiyatı 59 TL, Ercan’a tek yön bilet fiyatı 179 TL, Bakü’ye gidiş-dönüş bilet fiyatı 99 dolar (599 TL) olacak.

İLK UÇUŞ ANKARA’YA YAPILACAK

30 Ekim’de gerçekleşecek tören sonrası düzenlemeler, temizlik ve ilk uçuş için hazırlıkların ardından ilk uçuş 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek ve 11.10’da İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Ankara Esenboğa Havalimanı’na yapılacak. Ankara’dan İstanbul’a dönüş uçuşu da saat 13.30’da gerçekleşecek. İstanbul yeni havalimanında günün ikinci uçuşu ise 17:30’da KKTC Ercan Havalimanı’na olacak.