Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstanbul'dan konut almak isteyen elini çabuk tutsun!

Son 4 yıllık dönemde yüzde 100 oranında değerlenen Esenyurt-Beylikdüzü aksında yer alan projelerden Hol Park Residence'da daire fiyatları 270 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'dan konut sahibi olmak gitgide zorlaşsa da konut yatırımcısı şehirden ayrılamıyor. Özellikle Beylikdüzü-Esenyurt aksında yer alan projelerde fiyatlar artmaya devam ediyor. Bölgede yaklaşık 250 adet projenin yer aldığını belirten Universal21 Yönetici Ortağı Adil Yaman, "Bu alanlarda nüfus son 5 yıl içinde yaklaşık yüzde 60 oranında arttı. Bölgenin olağanüstü büyüme hızı ve yeni yapılacak havalimanına yakınlığı nedeniyle önümüzdeki 5 yıl içinde nüfusun iki katına çıkmasını öngörüyoruz" dedi.

Bölgeden konut sahibi olmak için en uygun zamanın içinde yer aldığımızı söyleyen Yaman, bölgedeki konut fiyatlarının sürekli artış gösterdiğini ve gelecek yıllarda İstanbul’un en gözde semtleri olan Etiler, Nişantaşı ile bölgenin rekabet edeceğini söyledi.

Hol Park Residence'ta fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor

Universal21 tarafından Esenyurt-Beylikdüzü aksında hayata geçirilen Hol Park Residence'da yer alan daireler full eşyalı ve kira garantili olarak satılıyor. 3. Havalimanı bağlantı yolu üzerinde 314 bin metrekarelik alanda inşa edilen Hol Park Residence; Tüyap Fuar Alanı ve Beykent Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde, Fatih Üniversitesi ve Büyükçekmece sahile 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. Hol Park Residence tamamlandığında eşyalı dairelerin kiralarının bin 500 TL'den başlaması bekleniyor.

Hol Park Residence projesinde satışı devam eden dairelerin fiyatları 270 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor. Projeden yüzde 50 peşinat ve 24 ay vade farksız taksit kampanyasıyla daire sahibi olunabiliyor. 30 Nisan 2016'da teslim edilecek projede iki blokta toplam 199 konut ve 3 ticari üniteye yer veriliyor.

Büyüklükleri 87 metrekare ile 355 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+2 dubleks dairelerin yer aldığı projede çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, mescit, restoran, sauna, sinema, kapalı ısıtmalı yüzme havuzu ve Türk hamamı bulunuyor.