Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstasyonpark Göztepe’de 3+1 konut seçenekleri sunuluyor

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde lokasyonlarından Göztepe’de yükselen İstasyonpark Göztepe projesinde yer alan konutların tamamı 3+1 kat planında tasarlanıyor.

Tamamı 127 metrekare büyüklüğünde 3+1 kat planında daire seçeneklerinden meydana gelen İstasyonpark Göztepe konut projesinde banka kredisi kullanılarak konut satın alınabiliyor.

İstasyonpark Göztepe konut projesi Aydoğan İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının Kadıköy ilçesinde yer alan iş ve yaşam merkezlerinden Göztepe'de sektöre kazandırılıyor.

Bin 99 metrekare alan üzerinde inşa edilen Aydoğan İnşaat imzalı İstasyonpark Göztepe konut projesinde yer alan dairelerin tamamı 3+1 kat planında ve 127 metrekare büyüklüğünde tüketicinin beğenisine sunuluyor.

DAİRE PLANLARI, BÜYÜKLÜKLERİ VE FİYAT LİSTESİ

Butik konseptte tasarlanan prestijli konut projesi merkezi konumu ve sunduğu fırsatlar ile hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından büyük ilgi görüyor. Toplam 24 adet konuta yer verilen İstasyonpark Göztepe’de dairelerin brüt büyüklüğü 127 metrekare iken net büyüklüğü ise 96,23 metrekare şeklinde dizayn ediliyor.

Aydoğan İnşaat İstasyonpark Göztepe butik konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 1 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla hem oturumcunun hem de yatırımcının beğenisine sunuluyor.

ÖDEME PLANI

Göztepe’de 13 katlı tek bir blok şeklinde yükselen İstasyonpark Göztepe projesinin her katında 2 adet daireye yer veriliyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi ile hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı yakalıyor.

İSTASYONPARK GÖZTEPE SOSYAL OLANAKLAR

Aydoğan İnşaat İstasyonpark Göztepe projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Kapalı otopark hizmetleri

  • Güvenlik

  • Güvenlik sistemleri

  • Alarm sistemi

  • Asansör