Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstmarina’dan yüzde 5 peşinatla daire satın alma fırsatı

DAP Yapı tarafından Emlak Konut güvencesiyle Kartal’da hayata geçirilen İstmarina projesinden yüzde 5 peşinat ile daire sahibi olabilmek mümkün.

DAP Yapı tarafından İstanbul’un gözde lokasyonlarından Kartal’da hayata geçirilen İstmarina projesi de Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan ikinci konut seferberliği ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyasına dahil oldu.

Kampanya dahilinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. İstmarina’da yüzde 5 peşinat ödendikten 12 ay sonra ödenecek olan yüzde 15 ile ev sahibi olunabiliyor. Geri kalan yüzde 80’lik kısım ise banka kredisi ile ödenebiliyor. İstmarina ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyası ile birlikte hem konut sahibi olmak isteyenlere hem de emlak yatırımcılarına özel avantajlar sunuyor.

DAP Yapı tarafından Emlak Konut güvencesiyle Kartal'da 64 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçirilen İstmarina projesi 1463 konut & ofis ve 258 ticari üniteden meydana geliyor. Proje alanı içerisinde bir AVM, bir özel okul ve bir de özel hastane ve bir de özel bir tüp yolla ulaşılan marina bulunuyor.