Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstova Kağıthane 11 Nisan'da lansmana çıkıyor

Yamaç Yapı tarafından İstanbul Kağıthane’de kentsel dönüşüm projesi olarak yaşama kazandırılan İstova Kağıthane 11 Nisan 2018 tarihinde lansmana çıkacak.

İstanbul’da başlatılan kentsel dönüşüm seferberliği kapsamında hayata geçirilen çalışmalara en hızlı karşılık alınan ilçelerin başında gelen Kağıthane’de yaşama kazandırılan Yamaç Yapı projesi İstova Kağıthane lansmana çıkmaya hazırlanıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden kentsel dönüşümün kalbi haline geline ilçesi Kağıthane’de yükselen İstova Kağıthane projesi 11 Nisan 2018 tarihinde düzenlenen basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak.

Lansmana çıkmaya hazırlanan İstova Kağıthane projesi bir kentsel dönüşüm projesi olarak Yamaç Yapı tarafından hayata kazandırılıyor. Merkezi konumu ile konut alıcısının kısa sürede dikkatini çekmeyi başaran proje yatırım olanakları ile sektörün yakın markajında yer alıyor.

Kağıthane’de kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen İstova Kağıthane konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan konutların fiyatları ise 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Konut teslimlerinin 18 ay sonra gerçekleştirilmesi hedeflenen projede yüzde 25 peşinat ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. Her zevke ve ihtiyaca uygun daire seçenekleri sunulan İstova Kağıthane projesi 11 Nisan 2018 tarihinde lansmana çıkacak. İstova Kağıthane gerçekleştirilen basın lansmanı ile basın mensuplarına, sektör temsilcilerine ve sektör yatırımcılarına tanıtılacak. Basın tanıtımının ardından projedeki resmi satışların da start alması bekleniyor.