Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstova Kağıthane 18 Nisan’da satışta!

İstanbul Avrupa Yakasının kentsel dönüşüm merkezi Kağıthane’de yükselen İstova Kağıthane projesi 18 Nisan 2018 tarihinde satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden Yamaç Yapı güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en önemli merkezleri arasında yer alan Kağıthane’de yükselen İstova Kağıthane 18 Nisan 2018 tarihinde sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtılacak. Gerçekleştirilen lasnmanın ardından projedeki resmi satışlarda start alacak.

Fiyatların 440 bin TL’den başlayıp 1 milyon 150 bin TL’ye kadar yükseldiği projede geniş bir yelpazeyi kapsayan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor. 2018 yılının en yeni ve gözde konut projeleri arasında yer alan İstova Kağıthane projesi levent, Beşiktaş, Taksim, Sarıyer gibi gözde lokasyonlara yakın konumu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden projenin sosyal olanakları ise çok çeşitli! İstova Kağıthane projesinde yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş parkurları, sauna gibi sağlıklı ve zinde bir hayatın yolunu gösteren nitelikli sosyal olanaklar yer alıyor.

Karma konseptte hayata kazandırılan İstova Kağıthane projesinde ayrıca 55 adet ticari birimin yer alıyor. Yamaç Yapı Kağıthane projesi İstova Kağıthane’nin resmi satışları 18 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek basın tanıtımının hemen ardından start alacak. Güncelde ise projenin ön talepler toplanmaya devam ediyor.

Yamaç Yapı İstova Kağıthane projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız http://istova.com sitesini ziyaret ederek bilgi talep formu doldurabilirsiniz.