Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İstova Kağıthane metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Yamaç Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata kazandırılan İstova Kağıthane bugün metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Yamaç Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata kazandırılan İstova Kağıthane bugün metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün iddialı isimlerinden Yamaç Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en gözde yatırım lokasyonlarından Kağıthane’de yükselen İstova Kağıthane projesi bugün gerçekleştirilen basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtıldı.

Bugün gerçekleştirilen lansmanın ardından resmi satışların başladığı İstova Kağıthane projesinde yer alan konutlar 60 ay yüzde 0 faiz imkanıyla lansman dönemine özel metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcının beğenisine sunuluyor.
140 milyon TL yatırım değeri ile 7 dönüm arazi üzerinde yaşama geçirilen İstova Kağıthane projesinde 15’er katlı 4 adet blok yer alıyor. Projenin inşaat alanı ise tam 80 bin metrekare.

Merkezi konumu ve ulaşım hatlarına yakınlığı ile iş ve yaşamın merkezinde bir yaşam vaat eden İstova projesinde lansman dönemine özel uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları sunuluyor.

Bugün (18 Nisan 2018) gerçekleştirilen proje lansmanında bölge hakkında detaylı bilgi veren Yamaç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yamaç, Kağıthane’nin son yıllarda konut yatırımcılarının ilgi odağı haline geldiğini ve bölgedeki kentsel dönüşüm çalışmaları ile ivme kazandığını söyledi.

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak Yamaç Yapı kalitesiyle yaşama geçirilen İstova Kağıthane’de 500 adeti konut 100 adeti ticari ünite olmak üzere toplam 600 adet bağımsız birim yer alıyor. Projede yer alan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 planında dizayn ediliyor.

Merkezi konumu,zengin sosyal donatıları ile dikkat çeken İstova Kağıthane projesinde yer alan konutların fiyatları metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Lansman dönemine özel 60 ay yüzde 0 faiz imkanıyla satışa sunuluyor.