Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

‘İstova’ projesi 2018 yılı sonunda teslim edilecek

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi ‘İstova’, birbirinden bağımsız 15’er katlı 4 bloktan oluşuyor.

İstanbul’un yüksek yatırım değeri taşıyan ve hızlı gelişen bölgelerinden Kağıthane’de temeli atılan İstova projesi, toplam 600 bağımsız birimden oluşuyor. Yamaç Yapı imzasıyla 24 ayda teslim edilmesi planlanan proje, 80 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

İstova projesinin temel atma töreninde konuşan Yamaç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yamaç, “Toplam 600 bağımsız birim olmak üzere 500 konut, 100 ticari ünite ve bir alışveriş merkezinin yer aldığı karma bir proje olarak inşa ediliyor. 15’er katlı 4 bloktan oluşan projede farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1’den 5+1’e kadar geniş daire seçenekleri bulunuyor” dedi.

Metrekaresi 6 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Kuzey Marmara Yollarının tamamlanmasıyla beraber en cazip merkez haline gelen Kağıthane’de yükselen ‘İstova’ spor salonu, fitness, olimpik yüzme havuzu, kapalı otopark , hamam, sauna, bilardo, çocuk oyun alanı gibi donatıları bünyesinde barındırıyor.

Ulaşım akslarına yakınlığı ve lokasyonuylada ön plana çıkan İstova projesi lansman öncesinde metrekaresi 6 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. ‘İstova’ projeleri 2018 yılının sonunda teslim edilecek.

Önemli hastane, alışveriş merkezi ve üniversitelere yakınlığıyla da dikkat çeken “İstova”, Levent ve Beşiktaş’a 5 dakika, Sarıyer’e 10 dakika, 3. Havalimanı’na 20 dakika mesafede bulunuyor.