Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İttifak Holding’ten çalışanlarına özel konut projesi

İttifak Holding çalışanları için Selçuklu Belediyesi’nin açtığı 5 bin metrekarelik arsada çalışanları için bir konut projesi gerçekleştirecek.

Çalışanlarının konut taleplerini belirleyen İttifak Holding çalışanları için Selçuklu Belediyesi’nin açtığı 5 bin metrekarelik arsada çalışanları için bir konut projesi üretiyor.

Geçen ay çalışanlarının konut taleplerini toplayan İttifak Holding hızlı bir şekilde arsa arayışına girişmiş ve Selçuklu Belediyesi tarafından açılan ihaleyi kazanarak 5 bin metrekarelik alanda proje çalışmalarına başladı. İttifak Holding çalışanlarının konut ihtiyacını karşılamak için konut projesi üretiyor.

İttifak Holding’in çalışanları için hayata geçirmeyi planladığı proje Konya’nın en gözde lokasyonlarından Kelebekler Vadisi’nin hemen yanı başında inşa edilecek.

Çalışanlar için geliştirilen proje hakkında açıklamalarda bulunan ittifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Alta, öncelikle geçen ay çalışanlar arasında bir anket yaptıklarını ve ev alma kriterlerini öğrendiklerini, hemen sonra bu belirlenen kriterlere uygun bir arayışına girdilerini ve 4 milyon TL bedelle Konya Kelebekler Vadisi’nin hemen yanı başında yer alan arsa ihalesini kazandıklarını bildirdi.

Konya Kelebekler Vadisi’nin hemen yanı başında konumlanan projeyi holding çalışanları için İttifak Holidng’in inşaat firması Seha Yapı hayata geçirecek. Çalışanların konut kriterlerine göre en çok tercih edilen konut tipinin 3+1 olduğu görüldü. Bu doğrultuda aile yaşamına uygun daire tipleri projede yer alacak. Daha sonra proje hakkındaki detaylar çalışanların bilgisine sunulacak.

İnsanı odağa alan yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Alta, çalışma arkadaşları için proje geliştirmekten büyük mutluluk duyduklarını ve tüm paydaşlarına değer üretmeyi amaçladıklarını ifade etti.

Yıllardır çalışanlarına indirimli hizmetler verildiğini ve bununla birlikte birçok sektörden firma ile sadece çalışanlarının yararlanabileceği ayrıcalıklı sözleşmeler imzaladıklarını ve bu anlaşmalar kapsamında birçok farklı alanda çalışanların hizmet aldığını belirten Talha, “Seha Yapı Türkiye’nin en büyük konut üreticilerinden biri ve elimizde böyle bir imkân varken çalışanlarımızın konut ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceğimizi düşündük.” dedi.