Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İVA Flats Kağıthane ve İVA Suites Kağıthane’de daireler sahiplerini buldu

İVA Yapı'nın İstanbul'un gelişen bölgelerinden Kağıthane'de konumlandırdığı İVA Flats Kağıthane ve İVA Suites Kağıthane projelerinde ilk etap satışları tamamlandı.

Merkezi lokasyonlarda doğru planlanmış ve donanımlı yaşam alanları üretmeyi hedefleyen İVA Yapı, kentsel dönüşüm çalışmalarıyla birlikte değeri hızla artan lokasyonlardan Kağıthane'de ürettiği projeleri İVA Suites Kağıthane ve İVA Flats Kağıthane’nin ilk etap satışlarını tamamladı. Satışları tamamlanan projelerin ardından İVA Yapı, İVA Flats Kağıthane’nin 2. etabı ile Bahçelievler Line projesinin hazırlıklarını sürdürüyor.

İVA Caspian Modern Ümraniye'de fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor

İVA Yapı, İstanbul’un iki merkezi lokasyonunda iki farklı proje daha geliştiriyor. Bu projelerden ilki karma proje özelliğine sahip olan İVA Caspian Modern Ümraniye. Rezidansların yanı sıra ticari üniteler ve butik ofislerin de yer aldığı projede; çarşı ve fitness, sauna, aktivite odası, açık hava sineması, sanat atölyesi, misafir odası gibi sosyal donatılara da yer veriliyor.

İVA Caspian Modern Ümraniye’de 258 rezidans ve ticari birim bulunuyor. Sekiz farklı daire modelinin yer aldığı projede; 1+1 daireler 72,76 metrekare, 57,93 metrekare, 56,96 metrekare ve 56 metrekare, 2+1 daireler ise 96,69 metrekare ve 101,77 metrekare büyüklüğe sahip. Stüdyo dairelerin tükendiği projede 1+1 rezidans daireler 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

İVA Caspian Yeni Acıbadem metro durağına 50 metre mesafede

İVA Yapı’nın diğer projesi olan İVA Caspian Yeni Acıbadem’de yer alan daireler ise, aile yaşamına uygun olarak geniş ölçeklerde tasarlanıyor. Geniş bir arazide dörder katlı üç blok olarak kurgulanan İVA Caspian Yeni Acıbadem; Acıbadem metro durağına 50 metre, Marmaray ve Avrasya Tüneli’ne 1 durak, Kadıköy merkeze iki kilometre mesafede bulunuyor. Projenin sosyal imkanları arasında ise fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, müzik stüdyosu, çocuk parkı, kütüphane, kapalı otopark, sanat atölyesi ve cep sineması yer alıyor.

Özellikle genç kesimlerin ev sahibi olmasını hedefleyen İVA Yapı, aynı zamanda kent merkezlerine ilgi duyan yatırımcılara hitap eden erişilebilir fiyatlar sunarak fark yaratmayı başarıyor. Genç ve dinamik ekibi ile hızlı büyümesini sürdüren İVA Yapı, Kağıthane ve Bahçelievler’deki iki yeni projesinin lansmanı için de yoğun bir çalışma yürütüyor.