Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

IVA Flats Kağıthane'de sıfır faizle 18 ay vade imkanı sunuluyor

IVA Yapı'nın Kağıthane'de inşa ettiği IVA Flats Kağıthane projesinde satışlar devam ediyor. Sınırlı sayıda dairenin yer aldığı projede fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına hem karlı bir yatırım hem de yüksek standartlarda bir yaşam imkanı sunan IVA Yapı'nın Kağıthane'de geliştirdiği IVA Flats Kağıthane projesi iki blokta 130 daireden meydana geliyor. Satışa çıktığı günden bu yana konut yatırımcısının yakın markajında yer alan projede alanları 33 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Mart 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan IVA Flats Kağıthane projesinde fiyatlar 290 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum bin 700 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen IVA Flats Kağıthane'de dairelerin yüzde 60 oranında prim yapacağı tahmin ediliyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen IVA Flats Kağıthane'de vade farksız 18 ay vade imkanı da sunuluyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir noktada yer alan IVA Flats Kağıthane'nin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve kapalı otopark yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.iva.com.tr adresinden ya da 444 7 958 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.