Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

IVA, Yeni Acıbadem ve Iva Modern projelerini CNR Emlak Fuarı'nda tanıttı

Sektörün en önemli etkinliklerinden CNR Emlak Fuarı'na 4 projesiyle katılan IVA, yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kağıthane'de hayata geçirdiği projelerle sektöre hızlı bir giriş yapan IVA, bu yıl 4'üncüsü düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda Ümraniye ve Acıbadem'de konumlandırdığı iki yeni projesini görücüye çıkardı. Fuara özel olarak satışa çıkardıkları Yeni Acıbadem ve IVA Modern projelerini anlatan IVA Satış ve Pazarlama Müdürü Kurtuluş Erek, projelerini inşa ederken 'merkezi lokasyon, iyi fiyat ve yüksek kaliteye' önem verdiklerini belirtti.

Ulaşılabilir lüks: Yeni Acıbadem

Yeni Acıbadem'de yatırımcıya değil son kullanıcıya konut satmak istediklerini söyleyen Erek, "Acıbadem projemizde aileye yönelik çalışmalar yaptık. Proje, ulaşım kolaylığı olarak Acıbadem'in en değerli lokasyonlarından birinde yer alıyor. Toplamda 3 bloktan oluşan projemizde 52 daire bulunuyor. İçerisinde kapalı havuzdan saunaya kadar birçok sosyal donatı alanı mevcut. Fiyatlarımız da bölgenin çok altında olacak" dedi.

IVA Modern, Ümraniye'de yatırımın adresi olacak

Ümraniye'de konumlandırdıkları IVA Modern projelerinde daha çok konut yatırımcılarını hedeflediklerinin altını çizen Kurtuluş Erek, "IVA Modern, şirketimizin dinamiğine uyan, daha fazla 1+1 dairenin olduğu yatırıma yönelik bir proje. Bu projede konut yatırımcılarına kısa vadede yüksek prim avantajı sunuyoruz." diye konuştu.