Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İva Yeni Acıbadem'de metrekare fiyatları 13 bin TL'den başlıyor

İva Yapı'nın Kadıköy'de inşa ettiği İva Yeni Acıbadem'de fiyatlar belli oldu. Nisan 2018'de teslimlerine başlanması planlanan projede fiyatlar 832 bin TL'den başlıyor.

Kadıköy'ün en değerli yaşam alanlarından Acıbadem'de yükselecek olan İva Yeni Acıbadem projesi az katlı mimarisi ve lokasyonuyla dikkat çekiyor. "Anadolu Yakası'nın elit projesi" sloganıyla lanse edilen İva Yeni Acıbadem projesi 3 blokta toplam 52 daireden oluşuyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede alanları 63 metrekare ile 245 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Daire fiyatlarının 832 bin TL'den, dairelerin metrekare birim fiyatlarının ise 13 bin TL'den başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Acıbadem metro durağına sadece 50 adım mesafede bulunan projede normal dairelerin yanı sıra çatı dubleksleri ve bahçe dubleksleri de yer alıyor.

Teslimlerine Nisan 2018'de başlanması planlanan İva Yeni Acıbadem projesinin sosyal donatı alanları arasında müzik stüdyosu, sanat atölyesi, kütüphane ve aktivite odası gibi farklı alanlar bulunuyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve şirketin diğer projelerine www.iva.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.