Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İva Yeni Acıbadem'de satışlar başladı

İva Yapı imzasıyla Kadıköy Acıbadem'de konumlandırılacak olan İva Yeni Acıbadem'de satışlara başlandı. Projenin fiyatları henüz açıklanmadı.

Konfor ve lüksü bir arada sunan projeleriyle dikkat çeken İva Yapı, Kağıthane ve Ümraniye'de geliştirdiği projelerden sonra yönünü Kadıköy'e çevirdi. İva'nın en yeni projesi olarak Kadıköy Acıbadem'de yükselecek olan İVA Yeni Acıbadem projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı.

Teslimlerine Nisan 2018'de başlanması bekleen İva Yeni Acıbadem projesinde alanları 63 metrekare ile 245 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının henüz açıklanmadığı projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Toplamda 52 dairenin bulunduğu İva Yeni AcıBadem az katlı mimarisi ve lokasyonuyla dikkat çekiyor. Sosyal donatı alanları arasında müzik stüdyosu, sanat atölyesi, kütüphane ve aktivite odası gibi farklı alanların bulunduğu projede normal dairelerin yanı sıra çatı dublekslere de yer veriliyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve şirketin diğer projelerine www.iva.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.