Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İZKA Port Bayraklı projesi satışa çıktı

34 katlı tek bloktan oluşan İZKA Port Bayraklı projesi satışa çıktı. İZKA Port Bayraklı; konut seçenekleri ve özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

İZKA İnşaat tarafından hayata geçirilen İZKA Port Bayraklı projesi satışa çıktı. İZKA Port Bayraklı’da yer alan konutlar özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

HER İHTİYACA CEVAP VEREN KONUT SEÇENEKLERİ

İZKA Port Bayraklı, 34 katlı tek bloktan meydana geliyor. İZKA Port Bayraklı’da 1+1’den 4+2’ye kadar farklı büyüklükte ve genişlikte konutlar yer alıyor.

İZKA Port Bayraklı’da yer alan 1+1 konutlar net 57 metrekare, 3+1 konutlar net 160 metrekare, 4+1 Winter Garden konutlar ise net 190 metrekare büyüklükte ve balkonlu olarak alıcılarına sunuluyor.

DENİZE SIFIR KONUMDA YÜKSELİYOR

İZKA Port Bayraklı’da yer alacak olan konut sakinlerine özel teras alanı, spor salonu, Infinity Pool, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi aktivite alanları ve hizmetler sunuluyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken İZKA Port Bayraklı; Adliye Sarayı’nın önünde denize sıfır konumda, Alsancak, Konak ve Bornova’ya 10 dakika, Çeşme ve Foça gibi yazlık beldelere ise 20 dakika yakınlıkta inşa ediliyor.

AZAT YEŞİL: FİYATLAR AÇISINDAN EN UYGUN DÖNEMDEYİZ

Diğer projelerde yatırımcılara yüzde 100’ü aşan prim getirisi sağladıklarını ifade eden İZKA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Azat Yeşil; “Önümüzdeki dönemde gayrimenkul dövizden daha fazla getiri sağlayacak. Konut fiyatları açısından en uygun dönemdeyiz. tüm alıcıları satış ofisimizde bulunan örnek dairemizi görmeye bekliyoruz” diye konuştu.