Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzka Port Bayraklı’da fiyatlar 950 bin TL’den başlıyor

İzmir Bayraklı’da yaşama kazandırılan İzka Port projesinde konut fiyatları 950 bin TL’den başlıyor. Proje, özellikleri ile öne çıkıyor.

İzka Port projesi, İzka İnşaat tarafından yaşama kazandırılıyor. İzmir Bayraklı’da yükselen İzka Port’ta fiyatlar 950 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

1+1, 3+1 VE 4+2 SEÇENEKLERİNDEN MEYDANA GELİYOR

1+1, 3+1 ve 4+2 seçeneklerinden meydana gelen İzka Port Bayraklı’daki daireler net 57 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen büyüklüklerde planlandı.

İzka Port’taki 1+1 daireler 57 metrekare, 3+1 daireler 160 metrekare, 4+2 Winter Garden adı verilen daireler ise 190 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

İZKA PORT BAYRAKLI FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

İzka Port Bayraklı’daki daireler 950 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Kişiye özel uygun ödeme koşullarının sunulduğu İzka Port Bayraklı’da teslimlerin ne zaman yapılacağı açıklanmadı.

EŞSİZ DENİZ MANZARASI SUNULUYOR

Tek blok üzerinde yükselen İzka Port Bayraklı’dan şehrin her noktasına ulaşım kolaylığı sunuluyor. Konut sakinlerine deniz manzarası sunulan İzka Port Bayraklı, önü hiç kapanmayacak olması ile dikkat çekiyor.