Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzka Port yükseldiği konumu ile öne çıkıyor

İzmir Bayraklı’da inşa edilen İzka Port yükseldiği konumu ile öne çıkıyor. İzka Port; Alsancak, Konak ve Bornova’ya 10 dakika yakınlıkta yükseliyor.

İzka İnşaat tarafından hayata geçirilen İzka Port projesi, İzmir Bayraklı’da yaşama kazandırılıyor. Adliye Sarayı’nın önünde, Hilton İnn Hotel'in hemen yanında inşa edilen İzka Port; Alsancak, Konak ve Bornova'ya 10 dakika mesafede yer alıyor.

1+1, 3+1 VE 4+2 KONUT SEÇENEKLERİ

İzka Port Bayraklı; 1+1, 3+1 ve 4+2 seçeneklerinden meydana geliyor. İzka Port Bayraklı’daki daireler 57 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Projedeki 1+1 daireler net 57 metrekare, 3+1 daireler net 160 metrekare, 4+2 Winter Garden adı verilen daireler ise net 190 metrekare büyüklükte tasarlandı.

İZKA PORT BAYRAKLI FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

İzka Port Bayraklı’daki dairelerin fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. Tüm güncel bilgilere, İzka İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

DENİZE SIFIR KONUMDA YÜKSELİYOR

34 katlı tek blok üzerinde yükselen İzka Port Bayraklı projesi, denize sıfır konumda yükseliyor. İzka Port Bayraklı; Hilton İnn Hotel'in hemen yanında, Adliye Sarayı'nın önünde, Alsancak, Konak ve Bornova'ya 10 dakika mesafede konumlanıyor. İzka Port Bayraklı’daki konut sakinlerine özel teras alanı, spor salonu, Infinity Pool, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi aktivite alanları ve hizmetler sunuluyor.