Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir Alsancak’ta yükselen Evora İzmir’e ‘En İyi Mimari Tasarım’ ödülü

Sign of the City Awards organizasyonunda, İzmir Alsancak’ta yaşama kazandırılan Evora İzmir’e “En İyi Mimari Tasarım” ödülü verildi.

Evora İzmir’e Sign of the City Awards (SOTCA) organizasyonunun 2018 etabında “En İyi Mimari Tasarım” ödülü verildi. Evora İzmir aldığı ödülle birlikte gayrimenkul sektöründeki en başarılı projelerden biri olduğunu kanıtladı.

Evora İzmir; Emlak Konut GYO güvencesi ile Teknik Yapı ve Halk GYO ortaklığıyla İzmir Konak Alsancak’ta yaşama kazandırılıyor. Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Evora İzmir’in İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye değer katacağını ifade etti.

Kültürel cazibesiyle ön plana çıkan güzel İzmir’e yaraşır bir proje gerçekleştirmekten gurur duyduklarını dile getiren Umut Durbakayım, Emlak Konut GYO öncülüğünde ve Halk GYO gibi güçlü bir marka ile ortaklığın sinerjisinden doğan bu başarının sadece bir ilk olduğunu vurguladı.

Ticaret ve üretim anlayışı olarak bölgenin avantajlarından faydalanarak elde edilen kazancı caiz bulmadıklarını belirten Durbakayım; “Burada asıl önemli olan gittiğimiz bölgeyi daha da geliştirilmek ve oraya bir fayda sağlamak. Böylece bölge ile birlikte verimli bir sinerji yakalamaktır. Bizim için asıl kazanç budur” şeklinde konuştu.

UMUT DURBAKAYIM: İZMİR’İN RUHUNU YANSITAN PROJE

Umut Durbakayım, Evora İzmir projesinin tanıtım toplantısında ‘İzmir’e yakışan, İzmir kadar güzel bir proje’ taahhüdü verdiklerini hatırlattı. Projenin sadece yatırım amaçlı olarak gerçekleşmeyeceğini, standartların üstünde sosyal olanaklar sunan bir yaşam merkezi olacağının da altını çizdi.

Umut Durbakayım; kültürel bir ruh taşıyan İzmir’e, beton ve demirden bir yapıyı hak etmediğini düşünerek geldiklerini söyledi ve ekledi: “Her projenin bulunduğu bölgeye uygun bir ruhu yansıtmasına önem veriyoruz. Evora İzmir’in tasarımında da buna ağırlık verdik. Tasarımda turizm ve kültür fonksiyonlarına az sayıda konut ekledik. Projeyi, sadece içinde yaşayanlara değil tüm İzmir’e hizmet verecek şekilde olacak şekilde tasarladık. Evora İzmir’in en önemli noktalardan biri de Evora İzmir’in çevredeki tarihi yapılara saygılı bir çizgiye sahip olmasıdır.”

FEYZULLAH YETGİN: GURURLANDIRAN PROJE

Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, Evora İzmir’e En İyi Mimari Tasarım ödülü verilmesinden dolayı gururlandıklarını ifade etti. Projeye başlarken hedeflerini ‘İzmir’in kent yaşamına yakışan yenilikçi bir proje geliştirmek’ olarak belirlediklerini belirten Feyzullah Yetgin; “Bu ödül, bize doğru yolda olduğumuzu ve bu projeye başlayarak ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha gösterdi. Karma proje olarak tasarlanan Evora İzmir’e olan inancımız bu ödülle bir kez daha perçinlendi” ifadelerini kullandı.