Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir Bayraklı’da yeni proje yükseliyor

İzmir Bayraklı’da Avcılar İnşaat tarafından yeni bir proje yaşama kazandırılıyor. İsmi belirlenmeyen projede 274 adet konut ve 33 adet ticari ünite yer alacak.

İzmir Bayraklı’da Avcılar İnşaat tarafından yeni bir proje yaşama kazandırılıyor. 10 bin 409 metrekare üzerinde toplam 53 bin 731 metrekare inşaat alanına sahip Avcılar İnşaat Bayraklı projesi iki blokta toplam 274 adet konut ve 33 adet ticari üniteden meydana geliyor. Bayraklı projesindeki daireler 150 metrekare ile 201 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

AVCILAR İNŞAAT BAYRAKLI PROJESİ FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Avcılar İnşaat’ın Bayraklı projesindeki konut ve ticari ünitelerin fiyatları ile ödeme koşulları henüz belli değil. Tüm bu bilgilere, açıklanır açıklanmaz emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avcılar İnşaat Bayraklı’daki dairelerin Ocak 2022’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

İSMİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

Avcılar İnşaat tarafından yaşama kazandırılan Bayraklı projesinin ismi henüz belirlenmedi. A ve B blokların birinci kattan itibaren ayrıldığı Bayraklı projesinde iki adet bodrum kat var. Projenin zemin katında ticari üniteler, -1’inci katında sığınak, otopark ve depo, -2’nci katında ise otopark yer alacak.