Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir İstinye Park AVM ve Otel projesinin temeli atılıyor

İstanbul’dan sonra İzmir’e de yapılması planlanan İstinye Park AVM ve Otel projesinin temeli, Çevresel Etki Değerlendirme raporuna göre atılacak.

Doğuş Gayrımenkul Yatırım ve İşletme A.Ş. ve Orta Gayrimenkul Yatırım Yönetimi ve TUR.A.Ş. tarafından inşası planlanan İzmir İstinye Park Alışveriş Merkezi ve Otel projesinin ÇED süreci resmen başladı. Böylece Doğuş Gayrimenkul İstanbul’dan sonra İzmir’e de İstinye Park AVM yapacak.

Proje 2 yılda tamamlanacak

Çevresel Etki Değerlendirme çalışmaları süre proje 2 yılda tamamlanacak. İzmir'in Balçova ilçesi Bahçeler Mahallesi mevkiinde inşa edilecek olan AVM ve Otel projesi 460 milyon TL maliyetle 24 katlı olarak yapılacak. Projede, zemin katından itibaren 5 kat yer altına inilecek, yani 4 kat otopark olarak kullanılacak. Ayrıca bodrum 1. kattan itibaren 4 kat AVM olacak. Projede 4. kat ile 24. kat arası otel odaları yer alacak.

İzmir’e inşa edilecek olan proje, ikinci ÇED dosyasında yer alan bazı bilgilere göre tekrar düzenlendi. Projede otel kısmında oda sayısı ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmazken, inşaat alanının 301 bin 438 metrekareden 301 bin185 metrekareye düşürüldü.