Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir Menderes’te yeni proje: Güleryüz Çarşı

İzmir Menderes’te yükselen Güleryüz Çarşı projesi konut, dükkan ve butik otelden meydana geliyor. Projede 1+1 ve 2+1 konut seçeneği yer alıyor.

Güleryüz Çarşı projesi, Güleryüz Yapı tarafından İzmir Menderes’te hayata geçiriliyor. Güleryüz Çarşı, konut ve ticari ünitelerden meydana geliyor.

18 KONUT VE 23 DÜKKANDAN MEYDANA GELİYOR

3 bin 350 metrekare üzerinde yükselen Güleryüz Çarşı; 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 18 adet konut, 23 adet ticari ünite ve 25 odalı butik otelden meydana geliyor. Güleryüz Çarşı’da yer alan dükkanların büyüklükleri 35 metrekare ile 85 metrekare arasında değişiyor.

GÜLERYÜZ ÇARŞI FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Güleryüz Çarşı projesinde yer alan konut ve ticari ünitelerin fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. Tüm güncel bilgilere, Güleryüz Yapı tarafından açıklanır açıklanmaz emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Güleryüz Çarşı projesi, 2 bloktan meydana geliyor. Yeni Menderes Devlet Hastanesi'nin hemen yanı başında yükselen Güleryüz Çarşı; Menderes Merkez'e 1.5 kilometre, İZBAN’a 3.9 kilometre, Adnan Menderes Havalimanı’na 4.5 kilometre, Gaziemir'e 9.5 kilometre, Fuar İzmir'e 11 kilometre yakınlıkta yer alıyor.