Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

İzmir Ödemiş TOKİ Evleri geliyor

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) İzmir’de 468 adet konutluk yeni bir projeye imza atıyor.

Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İzmir’in Ödemiş ilçesinde 468 adet konut bulunacak yeni bir toplu konut projesine imza atıyor. 12 Haziran 2018 tarihinde ihale ile başlaması beklenen İzmir Ödemiş TOKİ Konutları projesi ilçenin Zeytinlik Mahallesi’nde yükselecek. Toplam 468 konuta yer verilecek TOKİ konut projesinin ihalesi ise 12 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek ihalenin ardından TOKİ Evleri için çalışmalar hemen start alacak. Yurdun dört bir yanında dar gelirli vatandaşların en temel gereksinimlerinden bir tanesi olan barınma ihtiyacını karşılamak için sosyal konut projeleri üretmeye devam eden TOKİ bu defa da İzmir’in Ödemiş ilçesinde yepyeni bir projenin startını vermeye hazırlanıyor.

TOKİ İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Zeytinlik Mahallesi’nde 468 adet konut bulunan yeni bir toplu konut projesine imza atıyor. Projenin ihalesi 12 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. İhalenin sonuçlanmasının ardından projenin hayat kazandırılması için çalışmalara derhal başlanacak.
İzmir Ödemiş TOKİ Evleri’nde 468 konut, 1 adet cami ve 1 adet de ticari merkeze yer veriliyor. İzmir Ödemiş TOKİ Evleri’nde fiyatlar, başvuru şartları, teslim tarihleri ve daire planları gibi temel bilgiler projenin satış duyurusunun yapılmasıyla birlikte netlik kazanacak.

İzmir’in Ödemiş ilçesinde yükselecek TOKİ projesinin ardından Tire’de de başvuruların alınmaya başlandığına dair bilgi geldi.