Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir projesi Landor Gaziemir’de fiyatlar 435 bin TL’den başlıyor

İzmir’in Gaziemir bölgesinde yükselen Landor Gaziemir projesinde fiyatlar 435 bin TL’den başlıyor.

Bahçeli ve teraslı konut tiplerinin yer aldığı projede büyük bir çam ormanın hemen yanı başında sakin ve huzurlu bir hayat vaat ediliyor. Doğanın içinde ve ayrıcalıklı lüks bir yasamın kapılarını aralayan projede teslimlerin ise Aralık 2019’da gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Çetmen, By Kepi ve Konfor ortak girişimi ile sektöre kazandırılacak olan Landor Gaziemir projesi İzmir Gaziemir’de 350 dönümlük çam ormanının hemen yanında yükseliyor.

Landor Gaziemir projesi doğayla iç içe müstakil bir yaşam sunuyor. Proje içerisinde bahçeli ve teraslı konut seçenekleri yer alıyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin bulunduğu projede güvenlik ve otopark hizmetleri, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları yer alıyor.

Bulunduğu konum itibariyle de ayrıcalıklı imkanlar tanıyan Landor Gaziemir projesi Adnan Menderes Havalimanı'na 1.5 kilometre, İzban banliyo hattına 800 metre, özel eğitim alanlarına 1.3 kilometre, çağdaş endüstri merkezi olan Esbaş'a 3.4 kilometre, Fuar İzmir'e 4.5 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.